dodaj ogłoszenie dodaj firmę

BEZPŁATANA REKLAMA - promocja specjalna

wypromuj Swoją firmę bezpłatnie

Rozpoczęliśmy wyjątkową promocję. Już teraz możecie Państwo wypromować Swoją firmę na pierwszej stronie w danej podgrupie CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE. Wystarczy, że dodacie nasz link tekstowy lub mini-baner na Państwa stronie, podstronie lub innej stronie WWW, którą zarządzacie.

Wystarczy dodać poniższy kod HTML i poinformować nas o tym poprzez kontakt email: admin@firmyogloszenia.pl. Prosimy o podanie miejsca, gdzie umieszczono nasz link lub mini-baner i nazwę firmy, którą mamy wypromować.

W zamian nie tylko firma będzie prezentowana na pierwszej stronie w określonej podgrupie, ale również otrzyma nową grafikę do wizytówki na każdej stronie, gdzie występuje i będzie się wyróżniać spośród innych wpisów.

Po zatwierdzeniu linku promocja Państwa firmy na naszych stronach będzie trwała przez 30 dni. Przez ten okres prosimy zachować nasz link/baner zwrotny, później może być usunięty. Dla każdej podgrupy przewidziano tylko 3 miejsca promocyjne!

Wystarczy skopiować jeden z poniższych kodów HTML i wkleić go w dowolnym miejscu Państwa strony lub podstrony.

Jeśli nie jesteś administratorem strony lub z innych przyczyn nie możesz zmienić kodu - wystarczy, że wpiszesz adres www.firmyogloszenia.pl na swojej tablicy Facebook lub blogu i polecisz nasz serwis innym! Wówczas również wyróżnimy Twoją firmę. Wystarczy nas o tym poinformować drogą mailową admin@firmyogloszenia.pl.

dodaj link tekstowy:


darmowy katalog firm
 

 

dodaj mini-baner pomarańcz (150x84px):


darmowy katalog firm - www.firmyogloszenia.pl
 

 

dodaj mini-baner niebieski (150x84px):


darmowy katalog firm - www.firmyogloszenia.pl
 

 

dodaj mini-baner srebrny (150x84px):


darmowy katalog firm - www.firmyogloszenia.pl
 

 

dodaj mini-baner bloczki (130x33px):


darmowy katalog firm - www.firmyogloszenia.pl
 

Po dodaniu naszego kodu prosimy o kontakt email:
admin@firmyogloszenia.pl Prosimy podać adres Państwa strony zawierający nasz link lub mini-baner i nazwę firmy, którą mamy wyróżnić. Dziękujemy!

Regulamin promocji:

 • Promocja (wyróżnienie wpisu firmy) jest BEZPŁATNE i zobowiązuje jedynie do umieszczenia mini-baneru lub linku tekstowego prowadzącego do serwisu FIRMYOGLOSZENIA.pl zgodnie z podanymi kodami HTML przez administratora.
 • Promocja dotyczy tylko ZATWIERDZONYCH wpisów w katalogu firm. Zanim nowy wpis zostanie wypromowany musi być najpierw zatwierdzony jako wpis podstawowy na stronie serwisu FIRMYOGLOSZENIA.pl.
 • Wyróżnienie dotyczy tylko wpisu w jednej branży i jednej lokalizacji. Jeśli firma ma kilka wpisów musi określić, który powinien być wyróżniony.
 • Administrator ma prawo odmówić wypromowania wpisu bez podania przyczyny, wówczas link tekstowy lub mini-baner odnoszący się do serwisu FIRMYOGLOSZENIA.pl może być usunięty w dowolnym momencie i do niczego nie zobowiązuje.
 • Ilość promowanych firm w danej podgrupie jest ograniczona do trzech. Kolejne firmy mogą być dodane po upływie promocji poprzednich wpisów.
 • Pierwszeństwo mają firmy umieszczające nasze mini-banery na swoich stronach www lub innych stronach, którymi zarządzają, w drugiej kolejności będą akceptowane firmy prezentujące nasze linki tekstowe.
 • Prezentacja naszego mini-baneru lub linku tekstowego może być na stronie głównej firmy, na dowolnej podstronie lub innej stronie nie związanej z wpisem w katalogu firm. Dopuszczalne są zmiany kolorystyczne linków tekstowych i mini-banerów (tła). Nie są dopuszczone zmiany wielkości mini-banerów i linku tekstowego.
 • Za każdy link tekstowy lub mini-baner z jednej domeny przysługuje promocja jednego wpisu firmowego.
 • Czas trwania promocji jest ustalony na 30 dni. Po tym okresie firma może wyrazić chęć przedłużenia wyróżnionego wpisu i zachować mini-baner lub link tekstowy zwrotny do serwisu FIRMYOGLOSZENIA.pl lub usunąć linki/mini-banery i zakończyć promocję.
 • Po zakończeniu promocji wpisy nie będą usuwane, ale wrócą do standardowej postaci bez wyróżnienia graficznego i bez prezentacji na pierwszej stronie danej podgrupy
 •  

   
  FirmyOgloszenia.pl
  to całkowicie bezpłatny, prosty i czytelny katalog firm i baza ogłoszeń.
  To bezpieczna i darmowa reklama!
   
  W razie pytań lub problemów technicznych służymy pomocą:
  admin@firmyogloszenia.pl

  Copyright © 2004 - 2012 JCC Int. Trade,
  wszystkie prawa autorskie zastrzeżone